Showbiz

Angela Martini na prezanton nënën dhe duket kaq e bukur

Angela Martini postoi një fotografi të nënës së saj në “Instagram”.

Si rrallë herë ajo publikoi një foto të nënës së saj që po duket kaq zonjë dhe e bukur.

Duket se bukurinë Angela e paska trashëguar nga nëna.

Image

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top