Showbiz

Ana Kauri poston me rroba banje, ndjekësit u ‘çmendën; pas saj

Ana Kauri është padyshim një nga ish-konkurrentet e “Përputhen” më të preferuara për publikun.

Në çdo postim që ajo bën në rrjetet sociale dominojnë komentet pozitive dhe shumë pak kritika.

Fillimisht ka publikuar disa imazhe ku shfaqet me rroba banje të zeza, duke ekspozuar format trupore elegante.

Teksa këto poza u pëlqyen menjëherë nga fansat e saj, ajo mori vendimin që të publikonte disa të tjera.

“Zjarr, yll bote, zemër, je më e mira”, janë disa nga komentet që ndjekësit nuk ia kursyen ish-konkurrentes së “Përputhen”.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top