Showbiz

Ami zbulon për çfarë e ka refuzuar Ermalin: Nuk mendoj se isha e përshtatshme

Amarda Toska, ka zbuluar së fundmi detaje mjaft interesante për fëmijërinë, fillimet e karrierës së saj në televizion, njohjen me Ermal Mamaqin e shumë të tjera.

Gjatë një interviste në “Pardon My French”, ajo tregoi se Ermali i ka propozuar të jetë jesh në një nga filmat e tij, por Ami e ka refuzuar.

Gjithashtu, edhe Joelit i është ofruar një rol, por vogëlushi nuk e ka gjetur veten.

“Me thënë të drejtën më ka propozuar të jem pjesë tek një nga filmat e tij, por nuk pranova. Bëhet fjalë për një rol episodik dhe nuk mendoj se isha e përshtatshme.

Ndodhi diçka në lidhje me serialin. Duke qenë se Joeli ka qejf të jetë pjesë e këtyre stafeve, Ermali donte ta përfshinte. Roli nuk është ashtu si Joeli ka temperamentin me hedhje, me personazhe, por është pak i ndjerë dhe melankolik. E lexoi skenarin dhe tha ‘jo’ nuk është për mua”, tregoi Ami.

Image

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top