Jetë/stil

Almeda dhe Tolgahan zgjedhin Shqipërinë si destinacion për pushimet e tyre

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman së fundmi kanë udhëtuar drejt Shqipërisë për të kalur disa ditë pushimi në këto ditë të xehta.

Almeda ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video nga vendi ku po pushon dhe ajo që i ka habitur të gjith është fakti se dhe Tolgahan ka promovuar Shqipërinë.

Aktori turk ka psotuar një foto nga Dhërmiu ku ka treguar se i ka pëlqyer shumë.

Ky është një promovim i vërtetë për vendin tonë, duke qenë se Tolgahan ka me miliona ndjekës në Instagram dhe është një aktor shumë i njohur në Turqi.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top