Showbiz

Alma Çupi tregon eksperiencën e pazakontë në llixhat e Bënjës: Më dolën para 12 meshkuj lakuriq

Moderatorja Alma Çupi ka treguar një ngjarje të pazakontë që i ka ndodhur në llixhat e Bënjës.

Ajo tha se pas orës 12 të natës kishte shkuar te llixhat dhe kishte parë 12 meshkuj lakuriq, të cilët kishin vendosur edhe qirinj rreth llixhës.

Pjesë nga biseda:

Alma Çupi: Më ka ndodhur një eksperiencë shumë interesante natën. Pas orën 12 të natës shikoj një autobus në llixhat e Bënjës dhe kishin hapur çadrat. Shkoj tek llixhat dhe shikoj 12 meshkuj lakuriq, ishte një fat shumë i madh (qesh) dhe unë ngela, ishim me shoqërinë tonë dhe në momentin që do futeshim, dalin të gjithë nga uji dhe ishin të gjithë lakuriq. Kishin vënë dhe qirinj rreth llixhës.

Blendi Fevziu: Paske ndezur qirinj një ditë më parë më duket në kishë.

Alma Çupi: Realisht nuk e prisja dhe ka shumë turist të huaj që shkojnë lahen natën dhe bëjnë një lloj plazhi të tillë të lirë.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top