Showbiz

Alex Rodriguez harron J.Lo, nis një romancë të re dashurie me bukuroshen seksi

Alex Rodriguez së fundmi po pushon në brigjet e bregdetit spanjoll se bshku me disa miq të tij për të festuar edhe ditëlindjen e tij të 46-të.

Mirëpo, në këtë udhëtim  shoqërusja e tij ishte bukuroshja Melanie Collins e cila u pa në krahët e krahët e Alex.

Aludimet se mes tyre ka nisur një romacë kanë filluar para disa kohësh, pasi dyshja është parë shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Megjithatë deri më tani ata kurrë nuk e kanë pranuar publikisht se mes tyre ka një romancë.

Ndërsa një burim i afët i Alex shprehet se të dy ata janë miq të mrë dhe mes tyre nuk ekziston asgjë tjetër veçse miqësisë.

“Ata janë miq. Ai është me pushime. Ai është beqar dhe argëtohet. ”

Image
Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top