Showbiz

Alex Rodriguez foli për herë të parë për ndarjen e bujshme me J.Lo

Alex Rodriguez së fundmi ka folur për herë të parë për ndarjen e bujshme nga J.Lo.

Ai ka dhënë së fundmi një intervistë ku është shprehur mirënjohës për jetën e jashtëzakonshme që pati me ish-të dashurën e tij.

“Për 5 vjet kam pasur një jetë dhe partneritet të jashtëzakonshëm dhe gjithashtu, bashkë me vajzat e mia, kemi mësuar shumë. Unë jam shumë mirënjohës për vendin ku Zoti dhe drita më ka sjellë, dhe me të vërtetë po shikoj përpara. Kryesisht dua të shikoj si vajzat e mia po zhvillohen”, tha ai për “Entertainment Tonight”.

Nga ana tjetër, Lopez është duke jetuar romancën me dashurinë e saj të vjetër, Ben Affleck dhe së fundmi ka fshirë çdo gjurmë që kishte mbetur në Instagram-in e saj nga ish i fejuari, Alex Rodriguez.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top