Showbiz

Alex në ndjekje të Jennifer?! Fotografohet në të njëjtin dyqan që këngëtarja ka vizituar dy orë para tij

Alex Rodriguez u fotografua nën shoqërinë e reporteres sportive, Melanie Collins teksa po vizitonin disa ndalesa luksoze në Rivierën Franceze, dy orë pasi Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj, Ben Affleck ishin aty.

Rodriguez, 46 vjeç, dhe Collins, shkuan në një dyqan “Chanel” të martën dhe morën akullore gjatë udhëtimit të tij në Evropë me rastin e ditëlindjes, shkruan “Page Six”.

Të dy ata kanë ngritur dyshime se kanë nisur një histori të bukur dashurie në fillim të ëtij muaj, por ata nuk e kanë pranuar.

Burimet thonë se Rodriguez do të përfundoi udhëtimin e tij të ditëlindjes ditën e shtunë, para se të kthehet në punë.

Çuditërisht, ish-i tij, Lopez, 52 vjeç, ka udhëtuar po ashtu me jaht me rastin e ditëlindjes së saj, së bashku me të dashurin, Ben Affleck.

Ende nuk dihet nëse kjo është jë rastësi apo Alex në të vëetetë po ndjek ish-partneren e tij, Jennifer Lopez.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top