Showbiz

Aktorja e njohur tregon se si reagon bashkëshorti kur sheh skena seksi në filmat e saj

Nicole Kidman në një intervistë të zhvilluar së fundmi ka treguar se burri i saj nuk e ka aspak problem kur ajo intepreton një skenë dashurie përballë kamerave.

“Bashkëshorti im është një artist, kështu që ai i kupton të gjitha dhe po ashtu nuk përfshihet. Ai e sheh shfaqjen në fund kur del, kur të gjitha pjesët e xhiruara janë redaktuar së bashku.

“Ai nuk lexon asnjë skenar, me të vërtetë nuk e di se çfarë po ndodh në xhirime. Ai ka karrierën e tij në të cilën është zhytur plotësisht. Nuk di shumë për atë që unë jam duke bërë në të vërtetë,”- tha aktorja në një episod të fundit të “Daily Pop”.

Nicole dhe Keith janë të martuar që nga viti 2006 e dëri më sot numërojnë plot 15 vite martesë dhe duket se çelësi i sukesit të tyre është ndarja e jetës profesionale nga ajo personale.

Çifti kanë dy vajza ë bashku dhe aktorja u shpreh se mundohen shumë që në familje të ruajnë një ekuilibër pasi njëri nga prindërit duhet të jetë pranë fëmijëve kur tjetri punon larg shtëpisë.

Image
Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top