Showbiz

Aktori turk blen jahtin me shifrën marramendëse

Së fundmi, mediat turke kanë raportuar se aktori  Kivanç Tatlitug  ka bërë një jaht lukzos me vlerën  10 milionë lira turke.

Sipas tyre, Kivanç dhe bashkëshortja e tij, Basak, do të  shëtisin botën vitin e ardhshëm me  jahtin i cili mban  emrin “Catamaran Lagoon”.Tatlitug dhe Dizer janë martuar në vitin 2016-të së bashku dhe para pak kohësh aktori i bëri një  dhuratë bashkëshortes së tij.Aktori investoi 1 milion euro për t’i marrë me qera një butik në Bodrum, sepse ajo po mendon të hapë një firmë të sajin.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top