Kronikë

Aksident në Tiranë te “Don Bosko”, makina përplas një fëmijë 4 vjeç

Një fëmijë ka mbetur i plagosur pas një aksidenti në mesditë në zonën e “Don Boskos”.

Ngjarja sipas policisë ka ndodhur rreth orës 12:00, në rrugën “Don Bosko”, ku mjeti me drejtues shtetasin L. H., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale A. S., 4 vjeç.

Fëmija është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top