Kronikë

Aksident në ‘Rrugën e Kombit’, ka të plagosur

Një aksident është regjistruar në Rrugën e Kombit. Janë përfshire 3 mjete, në afërsi të hidrocentralit në Rubik.
Nga burime mesohet se janë dëmtuar 2 shtetase, të cilat janë dërguar në spitalin e Rrëshenit.

Një furgon dhe një autoveturë kanë përplasur kokë më kokë, ndërsa gjendja e të dëmtuarve ende nuk bëhet me dije.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top