Kronikë

Aksident në Milot-Morinë, përplasen dy makina, plagosen rëndë dy shoferët dhe një pasagjer

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Milot-Morinë. 

Sipas informacioneve zyrtare, aksidenti ndodhu në Milot ku mjeti me drejtues shtetasin Saimir Buna, ka humbur kontrollin e mjetit duke u përplasur me mjetin me drejtues shtetasin Rams Shpati.

Për pasojë kanë marrë dëmtime dhe janë transportuar në spitalin e Traumës në Tiranë të dy drejtuesit dhe shtetasi Gëzim Klodi, i cili ndodhej pasagjer në mjetin me drejtues shtetasin Saimir Buna.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top