Kronikë

Aksident në aksin Balldren-Lezhë, plagoset drejtuesi i motorit

Një aksident është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Balldren-Lezhë.

Bëhet me dije se drejtuesi i një automjeti ka përplasur një motor, teksa  drejtuesi i kësaj të fundit është dërguar në spital për të marrë ndihmën e parë mjekësore.

Drejtuesi i motorit ka marrë plagë pas përplasjes dhe është rehabiliturar në spitalin rajonal të Lezhës.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top