Kronikë

Aksident me vdekje në Ndroq pas mesnate

Një aksident me një të vdekur ka ndodhur gjatë natës në Ndroq të Tiranës, pas orës 1:50.

Policia tha se dy makina janë përplasur me njera tjetrën, mjeti me drejtues shtetasin V. B me mjetin e drejtuar nga Sh. B, rreth 36 vjeç.

Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën 36-vjeçari Sh.B.

Policia shkoi në vendin e ngjarjes për të përcaktuar shkakun e aksidentit dhe shoqërii shoferin që pësoi gjithashtu përplasje.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top