Kronikë

Aksident i trishtë në aksin Gjirokastër-Tepelenë: Makina shtyp disa bagëti

Një aksident i trishtë ka ndodhur në rrugën interurbane Gjirokastër-Tepelenë paraditen e së hënës,  ku një automjet ka shtypur disa bagëti duke i lënë të ngordhura në rrugë.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Mashkullorë. Disa kokë dele kanë ngordhur të përplasura nga makinëa.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top