Kronikë

Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplaset me motorin

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në një nga rrugët kryesore të Elbasanit.

Një makinë tip ‘Benz’, i cili dyshohet se po qarkullonte me shpejtësi është përplasur me një motor.

Për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i motorit, i cili është transportuar për në spital. 

Policia ka dokumentuar të gjitha provat në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaktarit dhe rrethanave që sollën aksidentin.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top