Kronikë

Aksident i rëndë në Don Bosko, makina përplas drejtuesin e motorrit

Një aksident ka ndodhur në mesditë, në rrugën “Don Bosko”. 

Nga blutë e kryqytetit mësohet se një automjet me drejtues V.F. ka përplasur drejtuesin e një motorri. Drejtuesi i mjetit dyrrotësh, shtetasi A.B. është dëmtuar dhe është dërguar në spital. Aktualisht ai gjendet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top