Personazhe

“Ajo të bën lojra psikologjike”, Kiara për Oltën: Unë s’dua as “mirëmëngjes” e “natën e mirë” prej saj (VIDEO)

Efi diskutoi me Kiarën debatin që pati mbrëmjen e kaluar, gjatë spektaklit, me Oltën.

Ajo e cilësoi Oltën si njeri pa karakter, negative dhe tha se nuk ka dëshirë të ketë kontakt fare me të.

Situata e ‘nxehtë’ mes dy vajzave, erdhi për shkak se Olta i tha Efit se ajo nuk është në nivelin e saj.

Efi gjatë këtyre ditëve, por edhe në spektakël, kërkoi nga Olta të argumentoi mendimin e saj, por kjo e fundit u shmang.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top