Bota

‘Ajo kishte këmbë të bukura’, zbulohen detaje të reja nga takimi sekret mes Princeshë Dianës dhe John Kennedy

Princeshë Diana gjithmonë është vendosur në qendër të vëmendjes mediatike, jo vetëm për jetën e saj brenda Pallatit Mbretëror, por edhe për jetën e saj personale dhe lidhjen e fshehtë të dashurisë.

Së fundmi, thuhet se në vitin 1995 princeshë Diana dhe John F. Kenedy Jr. u takuan fshehurazi në një hotel në New York.

Ata kanë kaluar 1 orë e gjysmë së bashku, pasi ia dolën të hynin në hotel duke i shpëtuar syrit të paparacëve.

Revista e njohur “People” shkruan s qëllimi i vetëm i  J.F.K., ishte që Diana të pozonte për kopertinën e revistës së tij politike, “George”.

Diana u shpreh e gatshme që të dëgjonte kërkesën e tij, por për ta bërë këtë duhet të uleshin të flisnin.

Duhej një plan i detajuar për një takim në një suitë në hotelin “Carlyle” në Upper East Side.

Ata hynë nga dera e përparme dhe takimi zgjati një orë e gjysmë, por nuk pati rezultat.

Lady D në fakt nuk pozoi asnjëherë për revistën George.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top