Showbiz

Afërdita Dreshaj zbulon kuptimin e veçantë të emrit që zgjodhi për Sky Blue

Para disa muajsh Afërdita Dreshaj u bë nën për herë të parë duke sjellë në jetë një djalë, Skue Blue.

Vogëlushi ka udhëtuar për herë të parë drejt Europës së bashku me gjyshen dhe prindërit e tij.

Afërdita ka ndarë foto dhe video të ndryshme nga ky udhëtim, dhe ka ndarë një hapësirë gjatë kësaj “interviste”, Sky ka zbuluar se emrin e tij e ka zgjedhur mami.

“Mami donte vetëm Sky, kurse babi kishte qejf emrin Cruz. Po shyqyr vendosën të më quajnë Sky, sepse unë jam qielli i tyre”,-sqaroi Afërdita në Instastory.

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top