Jetë/stil

Adriana Matoshi dedikim partnerit: Më mungon shumë…

Adriana Matoshi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto dhe video nga përditshmëria. Sigurisht, nuk mungon as partneri i saj, futbollisti Keith Groeneveld.

Së fundmi, ajo ka publikuar në “Instastory” një fotografi, ku shfaqet në krahët e Keith.

“Më mungon shumë dashuria ime”, ka shkruar Adriana sipër fotos.

Kieth prej disa vitesh jeton në Belgjikë, ku është i angazhuar në karrierën e tij si futbollist, ndërsa Adriana po ushtron profesionin e saj si deputete në parlamentin e Kosovës.

Lidhja e tyre u bë zyrtare rreth dy vite më parë, por është përfolur mjaft gjatë për shkak të diferencës së moshës që ata kanë

Image
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top