Showbiz

Adriana Lima plotësisht e zhveshur përpara Hënës, çmend ndjekësit me foton nudo

Është një spektakël turbullues ajo që ofron Adriana Lima për ndjekësit e saj në Instagram. 

 Në sfond është qielli dhe deti natën, me dritat e një qyteti në horizont. Më pas është silueta e saj e bukur, plotësisht e zhveshur, me flokët e gjatë që i arrijnë deri në të pasmet. ‘Kur dy Hëna takohen’, shkruan ajo ne rrjetin sociale dhe komentet vërshojnë lumë

Hëna e plotë në qiell krijon një atmosferë magjike duke u bërë njësh me të pasmet e saj rrumbullake. Top modelja pozon e zhveshur dhe pa asnjë ndrojtje, nxjerr në pah trupin e saj të zhveshur që të lë pa frymë. Fiziku i saj perfekt qëndron përballë me qiellin që ndriçohet vetëm nga hëna, zhytur në një lojë dritë hijesh, që e bëjnë foton akoma më provokuese.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri

Fotot nudo nuk janë një risi për Adrianën, që në faqen e Instagramit nuk heziton ti shfaqet ndjekësve toples, apo në pozicione strategjike që ngacmojnë kuriozitetin e tyre. Modelja ka sfiluar për marka të njohura dhe ka qenë kopertina e shumë revistave të famshme. Nga 2014 në 2016, sipas revistën Forbes, ajo ka qenë modelja e dytë më e paguar ë botë. Ajo sapo ka mbushur 40 vjeç dhe vazhdon akoma të jetë shumë e kërkuar, kjo falë trupit të saj të skalitur dhe formave perfekte.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top