Showbiz

Adelina Tahiri me pushimi, këngëtarja “çmend” fansat me bikini (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri ndodhet me pushime. Ajo nuk ngurron të ndajë për fansat foto nga atje.

Në pozat e reja Adelina shfaqet me bikini dhe ekspozon nga afër format trupore. Ajo nuk ka hezituar të provokojë fansat, duke publikuar imazhe nga afër të zonës së dekoltesë.

Fotot në fjalë janë pëlqyer nga ndjekësit. Kujtojmë se “Falma është kënga e fundit që solli para një muaji këngëtarja në bashkëpunim me Anxhelo Kocin.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top