Jetë/stil

‘A duket kështu parajsa?’, Getoari mahnit me fotot nga pushimet

Getoar Selimi dhe partnerja e tij, Marina Vjollca, janë duke i shijuar pushimet në Seychelles në Afrikën Lindore.

Çifti i popullarizuar i skenës njoftoi ditë më parë se moderatorja është shtatzënë dhe ata do të bëhen prindër.

Në ndërkohë, Marina ka shpërndarë disa imazhe në rrjetet sociale nga pushimet, derisa fokusi ka qenë te barku i rrumbullakosur.

Gjatë fundjavës, edhe reperi i mirënjohur, Ghetto Geasy, ka qenë aktiv në profilin e tij në Instagram, ku numëron mbi 746 mijë ndjekës.

“A duket kështu parajsa?!”, është përshkrimi i njërës prej fotografive të shpërndara.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top