Showbiz

‘A duhet të jetë i virgjër?’, Sindi tregon si e kërkon partnerin

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Sindi ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Abc e Pasdites”.

Gjatë intervistës me moderatorin Ermal Peçi, ajo u pyet nëse do donte që partneri i saj të ishte i virgjër.

“Kjo nuk do ishte mirë”, u përgjigj Sindi, teksa shtoi se do donte që partneri i saj të jetë person publik.

Ish-konkurrentja u ndal dhe të hyrja e saj në “Përputhen”.

Ajo tha se nuk e tregoi virgjërinë për vëmendje mediatike, por sepse përfaqësuesit e produksionit e pyetën dhe ajo u përgjigj sinqerish

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top