Kronikë

30 vjeçari vetëplagoset me armë zjarri në Rrogozhinë

Një person mësohet se është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Rrogozhinë. Sipas informacionit paraprak të policisë së Kavajës, A. H, 30 vjeç, është vetëplagosur me armë zjarri, dyshohet në gjendje të dehur.

Kavajë/Informacion paraprak

Më datë 26.04.2021, rreth orës 21:10, në Rrogozhinë, shtetasi A. H., 30 vjeç, dyshohet se në gjendje të dehur, është vetëplagosur me armë zjarri në këmbë, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top