Showbiz

29 mijë dollarë dhurata: Cardi B nuk kursen aspak kur bëhet fjalë për vogëlushen e saj

Kulture Kiari Cephus është padiskutim një vajzë e vogël me fat.

Cardi B i bleu vajzës së saj 2-vjeçare shtatë çanta krejt të reja,  së bashku me bizhuteri dhe pajisje flokësh.

“Unë bëra çmenduri për të bërë pazar. Gjithçka për Kulture, asgjë nuk është e imja. Të gjithë KK, “tha reperja” Up “, në një video në Instagram duke zgjuar shumë komente.

Në një postim të fshirë në Instagram që vinte në dukje dhuratat e Kulture, të cilat kapin shumën rreth 29,000 dollarë, Cardi shtjelloi: “Kjo është ajo që ndodh kur Zoti më jep vajzën që kam dashur gjithmonë. Unë blej më shumë për të sesa vetë. “

Futjet e reja në dollapin e vogëlushes përfshijnë një çantë të bardhë Vanel – një stil i ngjashëm aktualisht po kushton për 4,650 dollarë në Rebag – së bashku me një çantë tërheqëse me perla (4,300 dollarë), çantë mini jakë rozë (3,800 dollarë),  vathë (475 dollarë) dhe një barretë flokësh nga e njëjta etiketë luksoze.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top