Kronikë

21 vjeçari hidhet nga pallati në Durrës

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit.

Një 21 vjeçar bëhet e ditur nga Policia se ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve.

Durrës/Informacion paraprak        

Më datë 27.07.2021, në orën 22:40, në lagjen nr.1, Durrës, në një pallat dyshohet se ka rënë nga lartësia shtetasi Xh. R., 21 vjeç, banues në Durrës, u cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top